Naše služby

arr3Hledáte knihu?Pokud jste sběratel a hledáte konkrétní titul nebo jen poptáváte knihu, která se Vám líbí nebo...

Kontakt

Wjera group, s.r.o.
Objednávky a
výkupy: 604 737 864
e-mail: objednavky@sosknihy.cz

O nás
Vítejte na stránkách SOSknihy.cz!

 

Antikvariát SOSknihy vznikl v roce 2011. Pro provoz celého internetového antikvariátu jsme zvolili vhodný e-shop a vybrali prostory, ve kterých bylo možné zřídit hlavní skladové zázemí.

V současné době, po několika letech aktivní existence, máme již stálé odběratele, kteří se na nás obracejí se svými poptávkami na různé sběratelské kousky nebo knihy, které je zajímají, či je potřebují ke svému oboru práce nebo zájmů.

Mottem k zamyšlení pro nás je věta Denise Diderota: ,,Bojte se člověka, který přečetl jen jednu knihu.".


Knihy si zaslouží zůstat součástí našich životů, proto se snažíme maximum knih, kterým by jinak hrozila likvidace, vrátit zpět na trh. Likvidujeme opravdu pouze knihy silně znehodnocené nebo nečitatelné. Udržujeme rovnováhu v nabídce,  nabízíme cokoliv co bylo kdy vytištěno, žádnou knihu resp. jejího autora neodsuzujeme, z historie by se nemělo nic vytěsňovat.  Těší nás, že i přes možnosti, které skýtá internet se stále řada lidí o knihy zajímá, a z našich zkušenností po roce aktivního  provozu můžeme říci, že jsou vyhledávané knihy naprosto ze všech oborů. Tedy nechceme dát  prostor konspiračním teoriím o zániku psané knihy ( podle těchto teorií by psaná kniha již neměla existovat). Na rozdíl od ostatních antikvariátů vykupujeme veškeré knihy, i ty v horším stavu. Předpokládáme, že se časem propracujeme i k opravám a restaurování knih,  k výrobě ručního papíru aj.

Omlouváme se zákazníkům, za některé nedokonalosti např. v kategoriích produktů - toto je stále přizpůsobováno a upravováno a bude   rozšiřováno. Není jednoduché upravit kategorie knih přehledně a veškeré prováděné změny jsou časově náročné.

 

Provozovatelem je realitní kancelář Wjera group, s.r.o.

Jaroslav Šebánek

YTNiY